השקות וכנסים

הפקת השקות וכנסים

לאורך השנים אנחנו נדרשים לתכנן לא מעט אירועים, חלקם פרטיים וחלקם עסקיים. לכל אירוע יש מטרות ברורות, והן חשובות כדי שנוכל להבטיח הפקה מצוינת ומרהיבה, אלא שיש אירוע אחד שבו מפלס הרגישות עולה: הפקת כנסים מקצועיים.

בהנחה שהכנס הגדול מיועד ללקוחות החברה, לשותפים פוטנציאליים או פשוט כדי ליצור חשיפה גדולה יותר למותג – ההשקעה בו חייבת להיות בהתאם, והכל חייב להיות מדויק ומתוקתק.

איך מפיקים כנס מוצלח?

כדי להגיע אל התוצאה המיוחלת וכדי להבטיח הפקת כנסים ברמה הגבוהה ביותר, חשוב להבין מה בדיוק אתם רוצים להשיג – ואיך אפשר להגיע אל היעד הזה.

למשל, אם אתם מתכננים אירוע המשלב בין הרצאות מקצועיות בנושאים שונים, תצטרכו לאתר את המיקום האידאלי שבו ניתן לנצל מספר אולמות במקביל ולבנות תכנית מפורטת של מרצים ופאנלים. אל התוכנית הזו תצטרכו להוסיף גם הרצאות כלליות ומשותפות, כמובן, וכן הפסקות הכרחיות לכיבוד קל או לארוחת צהריים.

הפקת כנסים שיקדמו את העסק שלכם

באופן טבעי, הפקת כנסים היא גם ההזדמנות לקדם את המותג שלכם, וזו למעשה אחת המטרות החשובות והמרכזיות שעל הפרק. בהתאם, כל פרט קטן במהלך האירוע חייב להתאים לשפה השיווקית ולקונספט שלכם. משילוב הצבעים המרכזיים לאורך האירוע ועד לעיצוב ההזמנה או להענקת שי סמלי למשתתפים, לכל פרט יש השפעה עצומה לא רק על הצלחת הכנס – אלא גם על ההצלחה העסקית שלכם, ועל ההיכרות של המשתתפים עם המותג שלכם.

המטרה - כיבוש הקהל

בין אם מפיקים את האירוע כדי להגביר את החשיפה למותג שלכם, ובין אם אתם מתכננים כנס מקצועי שיהיה הראשון מתוך שורה של כנסים ברמה הכי גבוהה שיש, חשוב להבין בדיוק מה נדרש כדי להשלים את המשימה הזו בהצלחה מרובה. למשתתפי הכנס יש לא מעט ציפיות, וכדי שיפנו את הזמן עבורכם תצטרכו לספק להם תוכן איכותי ומעשיר. חברת Piece of Art תעזור לכם לעשות את זה נכון כבר מהצעד הראשון, עם שירות אישי ומקצועי מאוד, ועם ליווי מלא בכל שלב ובכל החלטה.

המשימה שלנו: הפקת כנסים חווייתיים

חשוב לזכור כי לצורך הפקת כנסים אנחנו זקוקים לעזרתם של ספקי שירות רבים, וכן אנחנו צריכים לתכנן את תוכן האירוע, את העיצוב, את האוכל ואפילו את קבלת הפנים ואת חוברות המידע שילוו את האירוע כולו. כל זאת כדי להבטיח כנס חווייתי ומעשיר, שיספק למשתתפים את כל המידע והכלים שהם צריכים. השאיפה שלכם להפיק אירוע בלתי נשכח היא בדיוק המטרה שלנו, ובעבודה משותפת נכבוש את כל היעדים שהגדרתם. בקלות.

הפקת כנסים יוקרתיים

בשורה התחתונה, המטרה שלכם היא להפיק כנס יוקרתי ומרשים באמת, ואתם רוצים לעשות את זה נכון, עם מינימום טעויות. עם הליווי המקצועי של צוות Piece of Art ועם שירות אישי לכל אורך הדרך, זוהי ההזדמנות שלכם לתכנן כנס מוצלח בראש שקט הרבה יותר.

גלרית השקות וכנסים

אירועים נוספים

ימי הולדת

הפקה ליום הולדת הינה דבר חשוב ביותר, יום ההולדת קורה פעם בשנה, וכמובן שבימי הולדת משמעותיים אנו רוצים חווית הפקה משמעותית ובנוסף שהאירוע יהיה יוקרתי, בקונספט מיוחד בעיצובים חדשניים וכמובן שיכלול את כל מה שאנחנו רוצים מאירוע מושלם

הפקת חתונה

יש מי שחולם על יום החתונה שלו מגיל צעיר מאוד, והוא יודע בדיוק איך היום הזה ייראה. מהפרחים ועד שיר החופה, הפרטים המרכזיים ידועים לו היטב. מצד שני רבים כלל אינם יודעים למה לצפות או מה יהיה צבען של המפיות.

בר/בת מצווה

הפקת בר או בת מצווה הינה משימה קשה ביותר מכיוון שלילד או הילדה שלכם יש ויז'ן מאד מדויק לגבי מה שהם רוצים באירוע ומהסתכלות באירועים שהם ראו אצל שאר בני השכבה יותר גדול, יותר אטרקציות.