אירועים עסקיים

הפקת אירועי חברה

כל ארגון גדול ועסק קטן מכירים היטב את האתגר הזה. אירוע ההשקה של המוצר החדש, הרמת הכוסית לקראת החג או מסיבת סיום השנה – כל אחד מאלה מחייב תכנון מעמיק וקפדני מאוד.

אתם רוצים לבחור את הקונספט המושלם, לתכנן תפריט אוכל משובח ולשלב תוכן מסקרן ומעשיר. מצד שני, הזמן דחוק והמשימה רבה, ולצד תכנון האירוע שלכם אתם אמורים להמשיך לעבוד, לפחות עד כמה שניתן. אז נכון, הפקת אירועים עסקיים היא בהחלט מלאכה לא פשוטה, אבל היא לא בלתי אפשרית.

הדרך הייחודית להפתיע את העובדים

אם החלטתם להפיק אירוע חגיגי לעובדים, למשל לקראת החג המתקרב, זו ההזדמנות שלכם להפתיע ולהעניק להם חוויה שונה, כזו שתשבור את השגרה ותמלא אותם באנרגיות.
כדי להגיע אל המטרה הזו תצטרכו לגבש רשימת ספקים מכובדת מאוד, ולרוב הרשימה הזו כוללת את שירותי הבר והקייטרינג, את האטרקציות השונות, את הזמר או התקליטן שיגרמו לכולם לרקוד, ואולי גם כמה פעילויות מיוחדות שישדרגו את המאורע החגיגי הזה. אם נשמע לכם שזו עבודה קשה מדי, הרי שיש היום פתרון פשוט ויעיל במיוחד, שכן הפקת אירועים עסקיים על ידי גורם מקצועי היא המענה האידאלי עבורכם.

הפקת אירועים עסקיים בקלות

חברת Piece of Art מציעה לכם ליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך, מרגע קבלת ההחלטה ועד לרגע שבו תישטף הצלחת האחרונה בתום האירוע. כך יהיה מי שיעזור לכם לבחור את הלוקיישן האידאלי (ים או אולם), את התפריט המושלם (בשרי או חלבי), את המוזיקה המצוינת (להקה או דיג'יי) וגם את העיצוב שיבטיח חוויה אולטימטיבית לכל משתתף ומשתתפת. אתם יודעים מה הדרישות שלכם – אנחנו יודעים איך להפוך את החזון הזה לאירוע חווייתי באמת.

אירוע חשוב – הפקה מושלמת

מעל לכל ברור לנו כי החגיגה הגדולה שלכם היא הזדמנות ליצור גיבוש בקרב העובדים, להעניק להם חוויה מושלמת ולחזק את עוצמתו של המותג. אם כן, הפקת אירועים עסקיים חייבת להתבצע כדי להשיג כל אחד מהיעדים הללו. הצוות המקצועי של Piece of Art יעניק לכם את כל הפתרונות הטובים ביותר, את התכנון האידאלי על בסיס התקציב שלכם, ואת ההתאמה המדויקת לצרכים, להעדפות ולשפה השיווקית שהגדרתם.

הפקת אירועים עסקיים חווייתיים

בתהליך העבודה המשותף תוכלו להגדיר גם את העדפות התוכן שלכם, גם את סגנון העיצוב המועדף עליכם וגם את התחושה שתרצו להותיר אצל העובדים או הלקוחות בתום האירוע.
בעזרת הניסיון וההיכרות שלנו עם השטח נוכל לעזור לכם לבחור את הספקים, את התפריט, את השירים ואת הקונספט שישתלבו יחד כדי להבטיח את שביעות הרצון שלכם, את החיוך על פניהם של העובדים ואת האירוע היוקרתי, המרשים והססגוני מכולם. בין אם זהו אירוע לעובדים, למשקיעים או ללקוחות, אצלנו הוא נמצא בידיים הטובות ביותר.

גלריה אירועים עסקיים

הפקות נוספות

אירועים פרטיים

הפקת אירועים פרטיים היא משימה מורכבת וחשובה, ובהתאם היא דורשת מאיתנו שפע של ניסיון ומיומנות. כדי לעשות את זה נכון אנחנו צריכים לבחור בקפידה כל פרט קטן מהלוקיישן ועד העיצוב, מספקי השירות ועד לתוכן האירוע

אירועים בטבע

יש לנו המון סיבות טובות לשמוח בגדול במהלך החיים, בין אם אנחנו מציינים את יום ההולדת ברוב פאר והדר, מפיקים חתונה נוצצת או חוגגים את השקת העסק החדש. אופן טבעי, כל אירוע הוא שונה ומיוחד ולכל אחד מהם אנחנו רוצים להעניק תשומת לב רבה מאוד.

אירועים בוילה

אירוע בוילה הינה משימה חשובה הדורשת מיומנות ודיוק הן מבחינת מציאת הוילה לגודל האירוע אותו אנחנו צריכים לעומת קהל המוזמנים שלכם והן מבחינת סגנון הוילה שיתאים לסגנון האירוע וכמובן בחירת הספקים שיהיה מתאים לנו ולקהל שלנו וייצור את האירוע

אירועי קונספט

אתם שומעים את צמד המילים "אירוע קונספט" פעם אחר פעם, אבל האמת היא שאתם לא לגמרי בטוחים למה התכוון המשורר כששתי המילים הוצמדו זו לזו. עם זאת, אנשים רבים ולא מעט בעלי עסקים מבקשים להפיק אירועי קונספט יוקרתיים