אירועי קונספט

הפקת אירועי קונספט

אתם שומעים את צמד המילים "אירוע קונספט" פעם אחר פעם, אבל האמת היא שאתם לא לגמרי בטוחים למה התכוון המשורר כששתי המילים הוצמדו זו לזו.
עם זאת, אנשים רבים ולא מעט בעלי עסקים מבקשים להפיק אירועי קונספט יוקרתיים, והם לא לגמרי בטוחים מאיפה מתחילים או איך עושים את זה נכון. זו בוודאי לא הפתעה גדולה, שכן הפקת אירועי קונספט היא עולם עשיר בפרטים, וכדי להגיע לתוצאה מושלמת אנחנו חייבים להתחיל לתכנן מוקדם ככל האפשר, ורשימת הפרטים ארוכה להפליא.

לפני הכול – מה הם בכלל אירועי קונספט?

כשאנחנו מדברים על אירועי קונספט אנחנו מדברים על אירועים שבהם קיים סיפור אחד מרכזי. אנחנו מכירים את זה לא פעם ממסיבות יום ההולדת של הילדים, כשהם מבקשים אירוע שבו העיצוב, האוכל וגם התלבושות יתבססו על דמות קומיקס אהובה או על סדרת הטלוויזיה המועדפת עליהם.
אלא שהיום הפקת אירועי קונספט איננה מוגבלת לילדים בלבד. למעשה, באירועים עסקיים גדולים, בחתונות פרטיות ובשלל מסיבות חגיגיות אנחנו מחפשים את הייחודיות ואת הסיפור הזה שכל האורחים שלנו יזכרו במשך זמן רב.

אירועי קונספט – לפרטיים ולעסקים

ככלל, הפקת אירועי קונספט חשובה ונחוצה בין אם אתם מפיקים כנס מקצועי, הרמת כוסית למרכז, חתונה אינטימית או מסיבת יום הולדת לבן הזוג. משלב הרעיון ועד ליום הגדול תצטרכו להתמודד עם רשימת משימות ארוכה למדי, אבל עם הליווי המקצועי של Piece of Art גם המשימה הזו תיראה לפתע פשוטה במיוחד. זהו הליווי שמאפשר לכם להיכנס לרזולוציות הנמוכות ביותר, להגדיר את החוויה לפרטי פרטים ולהפוך את החלומות הגדולים שלכם לאירוע יוקרתי ונוצץ שיתעלה גם על הציפיות שלהם.

אינסוף אפשרויות והזדמנויות

אז לפני שאתם מתכננים אירוע קונספט משלכם, בחנו את האפשרויות שעומדות בפניכם ותנו לנו לעזור לכם לקבל את כל ההחלטות הטובות ביותר. מקרנבל ססגוני ועד אירועים נוצצים בסגנון הוליוודי, מחגיגה המעוצבת על פי סדרת הטלוויזיה אליה התמכרתם ועד למסיבת יום הולדת באווירת גיבורי על או משחקי ילדים – עבודה נכונה היא סוד ההצלחה שלכם. כל רעיון יצירתי יכול להפוך לפסטיבל מטריף חושים, ועם הניסיון הרב של צוות Piece of Art תגלו עד כמה פשוט להגיע אל המטרה הזו. אתם רק צריכים להעז לחלום, ובגדול.

גלרית אירועי קונספט

הפקות נוספות

אירועים עסקיים

כל ארגון גדול ועסק קטן מכירים היטב את האתגר הזה. אירוע ההשקה של המוצר החדש, הרמת הכוסית לקראת החג או מסיבת סיום השנה – כל אחד מאלה מחייב תכנון מעמיק וקפדני מאוד.אתם רוצים לבחור את הקונספט המושלם, לתכנן תפריט אוכל משובח ולשלב תוכן מסקרן

אירועים פרטיים

הפקת אירועים פרטיים היא משימה מורכבת וחשובה, ובהתאם היא דורשת מאיתנו שפע של ניסיון ומיומנות. כדי לעשות את זה נכון אנחנו צריכים לבחור בקפידה כל פרט קטן מהלוקיישן ועד העיצוב, מספקי השירות ועד לתוכן האירוע

אירועים בטבע

יש לנו המון סיבות טובות לשמוח בגדול במהלך החיים, בין אם אנחנו מציינים את יום ההולדת ברוב פאר והדר, מפיקים חתונה נוצצת או חוגגים את השקת העסק החדש. אופן טבעי, כל אירוע הוא שונה ומיוחד ולכל אחד מהם אנחנו רוצים להעניק תשומת לב רבה מאוד.

אירועים בוילה

אירוע בוילה הינה משימה חשובה הדורשת מיומנות ודיוק הן מבחינת מציאת הוילה לגודל האירוע אותו אנחנו צריכים לעומת קהל המוזמנים שלכם והן מבחינת סגנון הוילה שיתאים לסגנון האירוע וכמובן בחירת הספקים שיהיה מתאים לנו ולקהל שלנו וייצור את האירוע